Do jakich pojazdów przeznaczone są oleje Akcela?

Wielu producentów specjalistycznych pojazdów rolniczych i budowlanych poleca stosowanie środków smarnych określonej marki. Wówczas mają większą pewność, że maszyny nie ulegną awarii przy silnym obciążeniu, utrzymując prawidłowe parametry pracy w szerokim zakresie temperatur użytkowania. Bliski takiemu podejściu jest m.in. znany, amerykański producentów maszyn rolniczych Case IH. Silnikowy olej Akcela i inne oleje oferowane pod tym brandem są polecanym wyborem dla użytkowników maszyn tej marki.

Środki smarne Akcela

W związku z tym, że oryginalne oleje Akcela są środkami oficjalnie zaakceptowanymi i polecanymi przez amerykańskiego producenta maszyn rolniczych Case IH, marka Akcela obejmuje wiele grup produktów rafineryjnych o zróżnicowanych właściwościach. To zarówno oleje silnikowe, jak i hydrauliczno-przekładniowe, co jest rozwiązaniem obecnie niezwykle popularnym, stosowanym przez wiele producentów. Możliwość stosowania jednego rodzaju oleju w różnych układach to oszczędność i wygoda, jakiej oczekuje wielu użytkowników współczesnych pojazdów i wysokospecjalistycznych maszyn rolniczych. Rolników i inne osoby obsługujące pojazdy Case IH może zainteresować również specjalny olej Akcela do automatycznej skrzyni biegów oraz tradycyjny olej hydrauliczny polecany do stosowania w kombajnach zbożowych i innych maszynach rolniczych Case IH.

Akcela dla Case IH i Case CE

Nowoczesne środki smarne marki Akcela polecane są do stosowania nie tylko w maszynach rolniczych amerykańskiej marki, ale także w produkowanych przez nią specjalistycznych maszynach budowlanych. Zarówno silnikowe, jak i hydrauliczno-przekładniowe oleje Akcela można zatem z powodzeniem stosować we wszystkich kategoriach maszyn sprzedawanych pod marką Case CE – to koparki, ładowarki, uniwersalne koparko-ładowarki, równiarki i różnego rodzaju miniładowarki. Odpowiednio dobrany olej Akcela gwarantuje optymalne smarowanie jednostek napędowych instalowanych w maszynach Case CE i IH, chroniąc ich elementy przed szybkim zużyciem i uszkodzeniem, dba o sprawne działanie przekładni i układów hydraulicznych.

Zaawansowane technologicznie oleje Akcela, silnikowe, przekładniowo-hydrauliczne, do automatycznych skrzyni biegów i standardowe oleje hydrauliczne to oficjalne środki smarne zalecane do stosowania we współczesnych maszynach rolniczych i budowalnych marki Case IH i Case CE. Oczywiście środki smarne Akcela z powodzeniem mogą być stosowane również w pojazdach rolniczych i maszynach budowalnych innych producentów, gdy tylko są zgodne z ich wymogami.