Zainspiruj się trendem "tiramisu hair" i pożegnaj z odrostami na zimę 2023/2024

Coraz więcej osób decyduje się na oryginalne koloryzacje włosów, takie jak „expensive blond”, „teddy bear blond” czy „cherry red hair”. A trendy na zimę 2023/2024 dostarczają nam jeszcze więcej propozycji. Jedną z nich jest „tiramisu hair”, nietypowy trend koloryzacji, który zyskał swoją nazwę od popularnego włoskiego deseru. Głównym założeniem tej metody jest harmonijne przenikanie trzech specyficznych odcieni.

Jeżeli poszukujesz nietuzinkowego pomysłu na zimową koloryzację, która będzie wyglądać efektownie zarówno podczas świątecznych obiadów, jak i przez następne kilka miesięcy, propozycja „tiramisu hair” jest dla ciebie. Ten trend, który zdobył uznanie w Hollywood, może być idealnym rozwiązaniem. Jednym z kluczowych atutów jest to, że pozwala on doskonale zamaskować odrosty, co eliminuje potrzebę częstych i kosztownych wizyt u fryzjera.

„Tiramisu hair” to inspiracja smakiem włoskiego deseru, który jest ulubionym przysmakiem milionów osób na całym świecie. Efektem są włosy, które kolorem przypominają tiramisu, na przykładzie Khloe Kardashian można to idealnie zobaczyć.

A jak dokładnie wygląda koloryzacja „tiramisu hair”? To kombinacja trzech odcieni, które płynnie przechodzą jeden w drugi. Obejmuje ona kawowy lub kakaowy brąz, biszkoptowy blond oraz jasny kolor przypominający krem na bazie mascarpone i jajek. Najciemniejszy odcień umiejscowiony jest najbliżej skóry głowy, a najjaśniejszy na końcach włosów.