wynalazek

Najśmieszniejsze wynalazki na rynku

Tutaj chyba nie potrzeba żadnego merytorycznego wstępu. Po prostu rozsiądźcie się wygodnie i przygotujcie na salwy śmiechu z tymi niekonwencjonalnymi wynalazkami.

Majtki zapobiegające głośnemu pierdzeniu

Zaczynamy z grubej rury! Istotą tego wynalazku jest dostarczenie nam majtek, które uchronią nas przed krępującą sytuacją spowodowaną głośnym wiatrem.

Majtki składają się z tylnego i przedniego panelu oraz zacisku, który rozprasza przepływ powietrza. Dzięki temu dochodzi do redukcji dużej prędkości powietrza i drgania mięśni. W ten sposób unika się głośnych odgłosów pierdnięcia i ogromnego zakłopotania, jakie może się z tym wiązać.

Mechanizm do kontroli spłukiwania toalety

Wymyślone w 1987 roku, to urządzenie wykorzystuje detektor do wykrywania, że ​​osoba korzysta z toalety, który potem wysyła sygnał do tzw. obwodu opóźniającego. Po upływie określonego czasu obwód opóźniający wyprowadza ów sygnał i przekazuje do tzw. obwodu oceniającego. W przypadkach, gdy sygnał wyjściowy trwa krócej niż czas odniesienia, detektor stwierdza, że ​​użytkownik oddał mocz i spłukuje niewielką ilość wody. Podobnie, gdy sygnał trwa dłużej, detektor stwierdza, że ​​użytkownik zrobił kupkę i spłukuje ładunek dużą ilością wody.

Mechanizm do kontroli spłukiwania toalety wynaleziono, aby zapobiec niehigienicznym warunkom i marnotrawstwu wody w publicznych toaletach. Jest przeznaczony do automatycznego spłukiwania toalety, gdy użytkownik skończy z niej korzystać.

Urządzenie do zatrzymywania czkawki

Wynalazek ten galwanicznie stymuluje prądem elektrycznym nasze powierzchowne nerwy błędne i nerwy przeponowe, aby niezawodnie przerwać odruch czkawki.

To konkretne urządzenie ma na celu zatrzymywanie czkawki poprzez pieszczenie użytkownika prądem! Jak wiadomo, czkawka to mimowolne skurcze przepony. I zwykle nie jest to problemem dla ludzi. Jednak w niektórych przypadkach czkawka może trwać nawet 48 godzin!

Poduszka do nagrywania chrapania

Ten wynalazek składa się z poduszki oraz mikrofonu podłączonego do urządzenia nagrywającego.

Ta dziwna poduszka pomaga w wykryciu, czy ktoś chrapie podczas snu. Może być również stosowana w przypadku bezdechu sennego. Poduszka do nagrywania określa chrapanie użytkownika, rejestrując jego chrapanie podczas snu. Innym zastosowaniem może być użycie jej na osobie, którą chcemy przekonać, że rzeczywiście chrapie.

Wypchana poduszka zabawkowa ze słuchawkami

Poduszka ta stworzona jest z ozdobnego wyświetlacza na wierzchu, amortyzującej części głównej oraz głośników. Ozdobny wyświetlacz ma też specjalne wypustki, które wystają z poduszki, utrzymując głośniki.

Jest to wynalazek mający na celu zmaksymalizowanie radości ze słuchania i relaksu. Można powiedzieć, że jest to taki zagłówek z systemem dostarczania dźwięku, który przekazuje ten dźwięk do głowy użytkownika.

Poduszka wchłaniająca pierdnięcia

A oto jeszcze jeden wynalazek dotyczący zawstydzających bąków! Ten został wyposażony w wygodną poduszkę i dezodorant.

Poduszka posiada wlot i wylot, przez które wchodzi i wychodzi powietrze. Jest to bardzo wygodna poduszka do siedzenia, która pochłania odór i hałas pierdnięcia, a do tego neutralizuje przykry zapach za pomocą dezodorantu.

Urządzenie do klepania się po plecach

Jest to urządzenie do składania gratulacji samemu sobie. Składa się z symulowanej dłoni, która macha i poklepuje nas po plecach. A więc, gdy następnym razem odniesiemy jakiś sukces, możemy wykorzystać to ustrojstwo i sobie pogratulować, klepiąc się nim po plecach!

Pozytywne wibracje to bardzo ważna praktyka. Z tego względu ludzie używają wielu sposobów, aby je ćwiczyć. Niniejszy wynalazek ma właśnie na celu dostarczenie osobie pozytywnych wibracji.

Tylne siedzenie samochodowe z wbudowaną toaletą

Ten wynalazek obejmuje deskę sedesową, zamontowaną na tylnym siedzeniu samochodu. Może służyć jako zwykłe siedzenie, podłokietnik i toaleta dla niemowląt.

Celem tego nietypowego tworu było zwiększenie wygody i funkcjonalności podczas dalekich podróży. Można tu śmiało powiedzieć, że potrzeba jest matką wszystkich wynalazków.

Jadalne karty

Te jadalne karty mogą być używane jako wizytówki, zaproszenia ślubne itp. Jakby nie było, nadają prawdziwy smak przekazywaniu informacji. Stworzone są z pieczywa z jadalnym, kolorowym nadrukiem.

Jednak warto wziąć pod uwagę, że wizytówki zawierają informacje, które ludzie zazwyczaj chcą komuś przekazać i utrwalić. A jadalne kartki mogą być tutaj niczym samo-sabotaż.

Zmieniacz żarówek

Jest to urządzenie, które wykrywa, kiedy żarówka się przepala i automatycznie ją zastępuje bez interwencji człowieka. W ten sposób eliminuje naszą potrzebę fizycznego kontaktu z żarówką w celu jej pełnej wymiany.

Tylko że cała ta maszyna jest znacznie bardziej skomplikowana niż wymiana prawdziwej żarówki!

Z nami możesz też pogłębić swoją wiedzę w zakresie ekologicznych rozwiązań, zapoznając się z najlepszymi samochodami hybrydowymi na https://www.globalny.pl/5-najlepszych-samochodow-hybrydowych/.